امروز با معرفی وبسایت earth observation dashboard در خدمت شما عزیزان هسیتم. یکی از وبسایت هایی که میتواند اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهد. بهتون پیشنهاد میکنم که حتما از این سایت بازدید کنید.

معرفی وبسایت earth observation dashboard

یکی از وبسایت هایی است که اطلاعات جامعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. برای دسترسی به این وبسایت لازم نیست که در این سایت ثبت نام انچام دهید میتوانید خیلی ساده از خدمات آن استفاده کرد.

مهم ترین اطلاعاتی که در داخل این سایت ارایه می شود عبارت است از:

گاز های گلخانه ای

قطعا همه ما نام اثرات گلخانه ای و اسم مهم ترین گاز آن یعنی منو اکسید کربن را شنیده ایم. به طور طبیعی انرژی رسیده به زمین بازتاب پیدا میکنند اما یک سری از گاز آن را جذب و دمای زمین را افزایش داده است. مهم ترین گاز گلخانه ای CO2 می باشد.

آموزش تهیه نقشه گازهای گلخانه ای

آموزش تهیه نقشه گازهای گلخانه ای

آلودگی هوا

آلودگی هوا اشاره به گازهایی دارد که در جو مقادیر آن از حدی بالاتر که سلامت انسان را به خطر میندازد. در سال های اخیر در شهر های صنعتی میزان این گاز افزایش پیدا کرده است.

ارایه آمار کرونا ویروس

یکی از بزرگترین چالش ها در سال های اخیر، ویروس کرونا ویروس بوده که نه تنها جان بسیاری از افراد جامعه را گرفته است بلکه، اقتصاد جهان را نیز تحت تاثیر داده است. در داخل این وبسایت اطلاعاتی در رابطه با این سایت ارایه شده است.

قابلیت های معرفی وبسایت earth observation dashboard

  • امکان نمایش نقشه گاز های گلخانه ای
  • امکان نمایش نقشه آلودگی هواامکان بررسی تغییرات در دو زمان مختلف و مقایسه آنها
  • امکان جداول از اطلاعات ارایه شده کرونا ویروس

خلاصه
یکی از وبسایت های که میتوند کارایی بالایی در مطالعه گازهای گلخانه ای، آلودگی هوا و کرونا ویروس داشته باشد سایت earth observation dashboard میباشد. ما در این مقاله همراه با یک ویدیو به صورت جامع در رابطه با آن مطالبی را ارایه کرده ایم.

ممکن است مفید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست