آموزش ثبت نام در سامانه گوگل ارث انجین
آموزش ثبت نام در سامانه گوگل ارث انجین | مدرسه سنجش از دور و جی ای اس
اشتراک

آموزش ثبت نام در سامانه گوگل ارث انجین

۱۲ دیدگاه
سنجش از دور

آموزش ثبت نام در سامانه گوگل ارث انجین

آموزش ثبت نام در سامانه گوگل ارث انجین ، محصول آموزشی سنجش از دور دیگر از مدرسه سنجش از دور و جی ای اس. در این محصول آموزشی نحوه ثبت نام در سامانه گوگل ارث انجین کامل آموزش داده شده است.


سامانه گوگل ارث انجین چیست؟

سامانه گوگل ارث انجین، یکی از سامانه های ابری است که شما کاربران محترم میتوانید با داشتن یک اکانت جیمیل در این سایت ثبت نام خود را انجام دهند. برای خواندن متن کامل اینکه این سامانه چیه مقاله گوگل ارث انجین را مطالعه بفرمایید.


چرا باید از گوگل ارث انجین استفاده کنم؟

این سوالی است که بسیاری از متخصصین آن را از خود میپرسند که با وجود یاد داشتن نرم مثل انوی، اردس و … بیان و این زبان برنامه نویسی را یاد بگیرند و از آن استفاده کنند.

سامانه Google earth engine این توانایی به شما می دهد در چند دقیقه بتوانید صدها تصویر برای مناطق مختلف مورد مطالعه قرار دهید. شما میتواند تصاویر رایگان که در دنیا عرضه میشود را مورد تحلیل قرار بدهید.

برای نمونه شما فرض کنید میخواید شاخص ndvi  برای یک منطقه با تصاویر لندست در یک یازه زمانی ۱۵ ساله انجام دهید. اگه بخواید این کارو به صورت نرم افزاری انجام دهید اولا نیاز به حجم بالایی از تصاویر برای دانلود و پردازش است. دوما اینکه باید مدت زمان زیادی را صرف پردازش کنید.

با کمک این سامانه میتوانید در چند دقیقه تحلیل هایی را که در چند ماه انجام میدهید را چند دقیقه انجام دهید.  شما کاربران محترم میتوانید با اموزش قرار داده شده داخل وبسایت به خوبی به زبان برنامه ویسی آن آشنا شوید و در پروژه هاتون از آن استفاده کنید.

ثبت نام در سامانه گوگل ارث انجین چگونه انجام میشود؟

برای ثبت نام در این سامانه ابتدا باید وارد آدرس وبسایت آنها شوید. بعد داشتن یک اکانت ایمیل میتوانید ثبت نام بکنید.

 

گوگل ارث اینجین

انجام تحلیل زیاد در چند دقیقه

 

 

, , , , ,

آخرین مقالات سایت

۱۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست