ساخت وب جی ای اس آنلاین
اشتراک

ساخت وب جی ای اس آنلاین

بدون دیدگاه
جی ای اس

تا حالا به این فکر کردید که چگونه میشه ساخت وب جی ای اس آنلاین انجام داد؟


ما قبلا بهتون آموزش داده بودیم که چگونه میشه در داخل نرم افزار Q GIS  میشه یک وب جی ای اس ساخت. میتوانید آموزش رایگان Web gis را مشاهده بفرمایید.


در این مقاله هدف ما اینه که سایت هایی که به صورت آنلاین وب جی ای اس ارایه میکنند را خدمت شما ارایه کنیم. اگر شما نیز دنبال برنامه نویسی نیستید و میخواید ی سامانه وب جی ای اس آنلاین داشته باشید این اموزش تا انتها مطالعه کنید.


چگونه یک وب جی ای اس آنلاین بسازین؟
چگونه یک وب جی ای اس آنلاین بسازین؟

ساخت وب جی ای اس آنلاین

سایت ArcGIS Online

قطفا افراد علاقه مند به جی ای اس اسم شرکت ESRI را شنیده اند. این شرکت از شرکت های پیشتاز در زمینه جی ای اس می باشد. این شرکت هزینه های بالایی نیز برای راه اندازی آن دریافت میکند. البته به صورت رایگان نیز ارایه می شود. حتما در سایت ArcGIS  Online یک بازدید کنید.


این سامانه قابلیت هایی بسیار زیادی از ابزار های ترسیم گرفته تا سه بعدی سازی را انجام میدهد. برای بسیاری از کابران محیط میتواند کاربر پسند باشد.


سایت Carto

یکی دیگر از سایت هایی که بیشتر مبتی بر برنامه نویسی است سایت Carto است. این وبسایت بیشتر به صورت یک دیتابیس بزرگ از Postgres است.


سایت Mapbox

یکی از سایتهایی که قابلیت نمایش چشم نوازی دارد سایت Mapbox است. در این سایت مقیاس تغییر پذیری بالایی داردو این عاملی بر جذابیت این وبسایت است.


سایت Mango Map

یکی از ساده ترین وب جی ای اس ها سایت Mango Map است. در این وبسایت بدون نیاز به کد نویسی ساده ترین ابزارها تا پیچیده ترین ابزارها را در اختیار شما قرار می دهد.


خلاصه

در این مقاله سعی کرده ایم به صورت خیلی خلاصه لیستی از سایت هایی را ارایه کنیم که به صورت آنلاین وب جی ای اس را ارایه میکنند.

  • سایت ArcGIS Online
  • سایت Carto
  • سایت Mapbox
  • سایت Mango Map
, , ,

آخرین مقالات سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست