مقایسه کالکشن های مختلف لندست

بدون دیدگاه
null

حق کپی ویدیو مجاز نیست

مدت زمان ویدیو:

2 دقیقه

در جلسه:

سوم

مدرس دوره :

آرمان صمدی

در رسانه:
شبکه اجتماعی ما
null

مدرسه سنجش از دور بُزرگ ترین مرجع سنجش از دور ایران!

آنچه ارائه داده ایم کاربردی بوده است. مدرسه سنجش از دور یکی از بزرگترین مراجع سنجش از دور ایران به فعالیت خود ادامه می دهد.

آنلاین

باکیفیت

کاربردی

null

آرمان صمدی

علاقه مند به علوم سنجش از دور و سامانه های اطلاعات جغرافیایی می باشم. اعتقاد دارم که میتوان به صورت کابردی از این علوم بهره گرفت.

مقایسه کالکشن های مختلف لندست

تصاویر ماهواره لندست در دو کالکشن و لول مختلف ارائه میشود. اما شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که این کالکشن ها و سطوح مختلف چه تفاوت هایی با همدیگر دارند. اگر این سوال برای شما نیز پیش آمده است این ویدیو تا انتها مشاهده کنید. اولین چیزی که باید بررسی کنیم این است که لندست در دو collection  ارائه میشود که تفاوت این دو در سطح پردازش و دقت هندسی است.

مقایسه کالکشن های مختلف لندست

هر کدام از collection   لندست در دو سطح مختلف ارائه میشود. بر اساس سطوح پردازش که روی تصاویر صورت میگیرد و در اختیار ما قرار میگیرد ما lEVEL مختلفی داریم. لذا در ادامه ویدیو در مورد هر کدام از موارد عنوان شده صحبت خواهیم کرد.

بررسی دو سطح مختلف collection  ۱ تصاویر لندست:

کالکشن ۱ و سطح اول: تصاویر خامی است که نه تصحیحات اتمسفری روی آن صورت گرفته است و نه رادیومتریکی و کاربر باید آن را انجام دهد.

کالکشن ۱ سطح دو: این تصاویر تصاویر است که تصحیحات رادیومترکی روی آن صورت گرفته است اما کاربرد باید تصحیحات اتمسفری را انجام دهد.

بررسی دو سطح مختلف collection  ۲ تصاویر لندست:

کالکشن ۲ و سطح اول: این تصاویر بر روی آنها تصحیحات رادیومتریکی صورت گرفته است و لازم است که کاربرد تصحیحات اتمسفری را انجام دهد.

کالکشن ۲ سطح دو: بر روی این تصاویر هم تصحیحات اتمسفری و هم تصحیحات رادیومتریکی صورت گرفته است.

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست